- Advertisement -spot_img

TAG

organe

A e dini se njeriu mund të jetojë edhe pa këto organe

Njeriu mund të jetojë edhe nëse për arsye shëndetësore heq ndonjë organ të trupit. Janë disa organe të cilat nuk kanë fundksion jetik dhe...

Rihapet hetimi për tifozin elbasanas që vdiq gjatë operacionit për dobësim. Si u bë zhdukja e organeve të 25 vjeçarit

Çështja e vdekjes së 25-vjeçarit shqiptare, Spartak Mazi, i cili iu nënshtrua një operacioni për të humbur peshë dhe humbi jetën mbetet e errët...

Latest news

- Advertisement -spot_img