- Advertisement -spot_img

TAG

“Oruc Reis”

Turqia merr vendimin e papritur

Turqia ka njoftuar se më 29 nëntor, anija kërkimore “Oruc Reis” do të përfundojë punën nga zona ku ndodhet dhe do të largohet. ...

Latest news

- Advertisement -spot_img