- Advertisement -spot_img

TAG

OSHE

OSHEE jep njoftimin, ja kush janë zonat e Tiranës pa energji elektrike ditën e nesërme

OSHEE njofton se ditën e nesërme zonat Yzberisht, Vaqarr, Sharrë, në Tiranë do të mbeten pa energji elektrike gjatë intervaleve kohore 09:00-14:00. Njoftim Pershendetje/ Njoftim për abonentët...

OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm, ja zonat ku pritet të ketë stakim të energjisë elektrike

OSSHE bën me dije përmes një njoftimi publik se ditën e nesërme gjatë intervalit kohor 09:00-13:00 në Tiranë, do të ketë ndërprerje të energjisë...

Vendoset në pranga ish-drejtori i prokurimeve të OSHE-së/ Procedohen dhe disa zyrtarë të tjerë

Ish-drejtori i prokurimeve të OSHEE, Elis Bushati, është vënë në pranga dhe në kërkim është shpallur ish-shefja e kabinetit të drejtorit të OSHEE,...

Latest news

- Advertisement -spot_img