- Advertisement -spot_img

TAG

OSSHE

Punonjësit e gjejnë të hapur në mëngjes. Vidhet gjatë natës magazina e OSHEE

Magazina e Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike në Kamëz, ka rënë pre e një grabitjeje gjatë natës, shkruan newsbomb.al. Ngjarja dyshohet se ka...

Tiranë/ Zonat dhe oraret ku do të ketë ndërprerje energjie nesër

Dita e nesërme do të shoqërohet me stakime të energjisë në disa zona të Tiranës, OSSHE ka bërë publike edhe zonat ku do të...

Latest news

- Advertisement -spot_img