- Advertisement -spot_img

TAG

pako mjeksore

Ja si mund të ndihmojnë dronët në luftimin e koronavirusit

Është bërë më shumë se një vit që nga koha kur janë regjistruar rastet e para të koronavirusit në Shqipëri dhe në botë. Kjo...

Latest news

- Advertisement -spot_img