- Advertisement -spot_img

TAG

Palestina

Arratisen palestinezët/ Avionët izraelitë godasin në Gaza

Pas arratisjes së gjashtë të burgosurve palestinezë nga një burg Izraelit, avionët gjuajtes kanë goditur dje disa objektiva në qytetin e Gazës, duke shkaktuar...

ANALIZA/ Izraeli dhe Palestina: Si do të arrihet paqja?

A dini ndonjë rast të ngjashëm,të cilit i është kushtuar shumë kohë dhe përpjekje për arritjen e paqes, dhe që ka pasur shumë pak...

E vetme përballë burrave, gruaja e mbuluar qëllohet për vdekje nga ushtria izraelite

Një grua e mbuluar dhe e armatosur me një automatik u ekzekutua nga ushtria izraelite ndërsa përpiqej të sulmonte disa prej ushtarëve në një...

Latest news

- Advertisement -spot_img