- Advertisement -spot_img

TAG

palestra

Anglia bën hapin e madh/ Të hënën rihapen pub-et, palestrat dhe mund të rrini jashtë gjatë natës

Kryeministri britanik, Boris Jonhson, konfirmoi se dyqanet, palestrat dhe parukeritë në Angli do të rihapen nga 12 Prill ndërsa pub-et dhe restorantet do të...

Latest news

- Advertisement -spot_img