- Advertisement -spot_img

TAG

pandeni

Pandemia/ 589 raste të reja dhe 7 humbje jete për 24 orë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë kanë rezultuar 589 raste të reja me koronavirus nga 2350 testime të kryera në total. Ndërkohë janë...

Latest news

- Advertisement -spot_img