- Advertisement -spot_img

TAG

Partia Demokratik

Mbledhja e parë pas humbjes në 25 Prill, kreu i PD mbledhje edhe në qytetin e Elbasanit

Kreu i PD, Lulzim Basha do të mbledhë sot Kryesinë dhe Këshillin Kombëtar të partisë, takim që vjen pas kontestimit të rezultatit të zgjedhjeve...

Latest news

- Advertisement -spot_img