- Advertisement -spot_img

TAG

partia demokrt

PD padit në SPAK Ramën për gjobën 110 mln euro për Bechett-in

Gjoba 110 milion Euro, PD padit në SPAK Edi Ramën, Engjëll Agaçin dhe zyrtarë të tjerë të lartë. PD: Do ta paguajnë dëmin me...

Latest news

- Advertisement -spot_img