- Advertisement -spot_img

TAG

Partite e djahta

“Mori plaçkat dhe Patozi”Ç’do të ndodhë me forcat politike që dështuan në zgjedhje?

4 parti të reja të djathta u krijuan para zgjedhjeve  për të ndryshuar skenën politike shqiptare, por asnjë prej tyre nuk arriti te kaloi...

Latest news

- Advertisement -spot_img