- Advertisement -spot_img

TAG

Pavlo Vuksani

Pavlo Vuksani, Arbër Papleka dhe Emiljano Prenga pjesë e shtabit të armatosur të PD, ish-polici shkon nga Trauma në Elbasan

Pavlo Vuksani, ish-punonjës i Policisë, ka dalë nga spitali i Traumës ku qëndronte prej mbrëmjes së djeshme dhe është shoqëruar për në Policinë e...

Ja kush është Pavlo Vuksani,i plagosuri në ngjarjen e Elbasanit

Pavlo Vuksani një nga katër personat që mbetën të plagosur mesditën e sotme në Elbasan ka qenë punonjës i policisë kriminale. Më 19 shkurt të...

(Emrat) Kush janë 4 të plagosurit e ngjarjes në Elbasan

Katër të plagosur dhe një i vdekur është bilanci zyrtar i ngjarjes së rëndë me prapavijë politike që ndodhi sot në qytetin e Elbasanit. Viktima...

Latest news

- Advertisement -spot_img