- Advertisement -spot_img

TAG

PD dhe PS

Jozefina Topalli prezanton kandidatët e qarkut të Elbasanit/ Ja çfarë thotë për PD dhe PS

Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, prezantoi sot deputetët në Elbasan. Në fjalën e saj zonja Topalli u shpreh se ekipi i dy partive...

Latest news

- Advertisement -spot_img