- Advertisement -spot_img

TAG

Peleshi

Peleshi mesazh për 12-vjetorin e anëtarësimit në NATO: Shqipëria, partner i dobishëm dhe i besueshëm

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi ka kujtuar sot 12-vjetorin e anëtarësimit në NATO. Përmes një postimi në ‘Facebook’, Peleshi thekson se Shqipëria ka zënë...

Latest news

- Advertisement -spot_img