- Advertisement -spot_img

TAG

perona

SHBA bllokon pasuritë e personave “non grata” dhe të korruptuarve në Shqipëri

Personave të përfshirë në afera korruptive madhore në vendet e Ballkanit Perëndimor do t’u sekuestrohen pasuritë që kanë, ose mund të vënë në të...

Latest news

- Advertisement -spot_img