- Advertisement -spot_img

TAG

perplase

Përplasen dy trena , 32 të vdekur dhe 66 të plagosur

Të paktën 32 njerëz janë vrarë dhe 66 janë plagosur pasi dy trena u përplasën në Egjiptin jugor , incidenti më vdekjeprurës i tillë...

Latest news

- Advertisement -spot_img