- Advertisement -spot_img

TAG

perplasje

Si në filma/ Makina i ikën policisë në Elbasan dhe përplas 3 automjete

Policia është vënë në ndjekje të një automjeti tip “Benz” në Elbasan, pasi shoferi nuk iu bind urdhrit për të ndaluar. Automjeti ka përplasur gjatë...

Nuk respektuan semaforin, përplasen dy automjete

Një aksident ka ndodhur pasditen e së martës, në kryqëzim tek bulevardi “Zogu i Parë”. Mësohet se një automjet tip “Ford” është përplasur me një...

Aksident i rëndë në Tiranë, makinat përplasen frikshëm me njëra-tjetrën

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë. Dy makina janë përplasur te zona pranë shkollës “Vasil Shanto”. Kontakti...

Makinat përplasen fort me njëra-tjetrën, lëndohen dy persona

Një aksident ka ndodhur këtë të hënë në aksin Milot-Rreshen, ku dy persona janë lënduar si pasojë e pëplasjes së dy makinave. Policia bën me...

Automjeti përplas të moshuarën, policia në ndjekje të shoferit

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në lagjen nr. 11 në Durrës. Një automjet ka përplasur një këmbësore rreth 70-vjeç dhe është larguar...

Tjetër aksident i rëndë në ish-Bllok, makinat përplasen keq mes tyre (Video)

Një aksident i rëndë për nga përmasat është shënuar mbrëmjen e djeshme në zonën e ish-bllokut në Tiranë, ku janë përplasur disa mjete fatmirësisht...

(Video) Përplasja e frikshme mes dy motorëve të ujit, plagosen rëndë drejtuesit e mjeteve

Shoferët e dy motorëve të ujit janë me fat që janë gjallë, për faktin se u përplasën  në mënyrë direkte gjatë akrobacioneve të tyre...

“Dil përjashtë me të mirë”/ Plas në takimin e Agron Shehaj, anëtarët e mbledhjes nxjerrin jashtë aktivisten (VIDEO)

  VIDEO/ Përplasje në takimin e Agron Shehaj në Tiranë, anëtarët e mbledhjes nxjerrin jashtë aktivisten Vijon … https://www.youtube.com/watch?v=z90EH9BP9g4

Përplasen dy automjete, njëri prej drejtuesve dërgohet në spital

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Lungomare në qytetin e Vlorës, shkruan InfoWebTv. Mësohet se janë përplasur dy automjete të tipit Ford dhe...

Kishte blerë makinën e re, 26-vjeçari përplaset për vdekje

Një 26-vjeçar ka ndërruar jetë një një aksident automobilistik në zonën e Loutraki në Greqi, teksa po kthehej nga puna në një fabrike pasditen...

Latest news

- Advertisement -spot_img