- Advertisement -spot_img

TAG

Phoenix

Vrau 1 person dhe plagosi 13 të tjerë, arrestohet 19-vjeçari

Një sulm me armë në lagjet periferike të Phoenix në Arizona të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka shkaktuar 1 të vdekur dhe 13...

Latest news

- Advertisement -spot_img