- Advertisement -spot_img

TAG

pije energjike

Paradoksi i efektit të pijeve energjike, mjekët: Shaktojnë lodhje!

Është vonë pasdite dhe ndjeni se po ju mbyllen sytë, mund të jetë joshëse për të arritur një rregullim të shpejtë të energjisë. Zgjidhja...

4 pije energjike në ditë,ja çfarë i ndodhi 21-vjeçarit që u konsiderua si kandidat për transplantime organesh

Një 21-vjeçar anglez ka braktisur universitetin, pasi ka disa muaj që po lufton me një sëmundje misterioze. Mjekët zbuluan se ai kishte probleme me zemrën...

Latest news

- Advertisement -spot_img