- Advertisement -spot_img

TAG

pistoleta trafik

Kapen 191 pistoleta/ Goditet grupi i trafikut të armëve nga Turqia në Shqipëri, 11 të arrestuar

Goditet grupi i trafikut të armëve nga Turqia në Shqipëri! Në pranga 11 persona, mes tyre dhe 2 shqiptarë, sekuestrohen 191 pistoleta Goditet një grup...

Latest news

- Advertisement -spot_img