- Advertisement -spot_img

TAG

pit bull

Shqiptari habit policinë italiane, ruante drogën dhe sendet e vjedhura me pitbull (Emri)

  Policia italiane është shumë e kujdesshme në luftën kundër tregtisë së drogës, e cila është gjithnjë në rritje përtej Adriatikut. Së fundmi, policia italiane...

Latest news

- Advertisement -spot_img