- Advertisement -spot_img

TAG

pitbull

Igli Tare sulmohet nga një pitbull teksa shëtiste me qentë e tij

  Një ngjarje e rëndë i ka ndodhur drejtorit sportiv të Lazios dhe ish-sulmuesit të kombëtares kuqezi, Igli Tare. Mediat italiane raportojnë se ai është sulmuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img