- Advertisement -spot_img

TAG

plagosje arme

Plagoset me armë një person. Detajet e ngjarjes dhe emri

Disa çaste më parë u raportuan të shtëna arme në qytetin e Vlorës, pranë Gjykatës së Apelit. Tashmë është zbardhur emri i personit të...

Plagoset me armë zjarri një shtetas

Një person ka mbetur i plagosur me armë mbrëmjen e sotme në Vlorë. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në zonën e Triportit të qytetit bregdetar. Personi...

Latest news

- Advertisement -spot_img