- Advertisement -spot_img

TAG

plagosje librazhd

Plagosje me thikë në Librazhd, në gjendje të rëndë një person. Emrat

Një sherr i ndodhur në qendër të komunës në Hotolisht të Librazhdit, ka përfunduar me plagosje me thikë. Në sherr janë përfshirë Mikel Çota dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img