- Advertisement -spot_img

TAG

polici elbasan arrestim

Policia Elbasan bën njoftimin zyrtar për arrestimin e një shtetasi si bashkëpunëtor në vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqiri në Elbasan

Policia Elbasan bën njoftimin zyrtar për arrestimin e një shtetasi si bashkëpunëtor në vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqiri në Elbasan. Policia e Elbasanit ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img