- Advertisement -spot_img

TAG

polici shpejtesi shofere

Me shpejtësi “skëterrë” në autostradë/ Policia nuk fal, iu pezullon lejet e drejtimit 11 shoferëve. Dy të tjerë arrestohen për…

Policia e Tiranës ka vijuar gjatë natës kontrollet me radar për rritjen e parametrave të sigurisë rrugore. Ata janë fokusuar në aksin Sauk-Teg dhe në...

Latest news

- Advertisement -spot_img