- Advertisement -spot_img

TAG

polici trupa malesi

Ja kush e çoi policinë tek vendi ku ndodheshin trupat e pajetë të Klement Pepajt dhe Vilson Çutajt

Trupat e pajetë të Klement Pepajt dhe Vilson Çutajt janë gjetur ditën e sotme në fshatin Renc të Malësisë së Madhe. Burime bëjnë...

Latest news

- Advertisement -spot_img