- Advertisement -spot_img

TAG

policia italiane

I shpëtoi policisë italiane para tre vitesh, arrestohet 29-vjeçari shqiptar

Një shqiptar, i cili i ka shpëtuar policisë italiane në shkurt të 2019, gjatë një operacioni ku u arrestuan 22 persona, është arrestuar sot...

Joshte fëmijët online,arrestohet 34 vjeçari shqiptar në Itali

Një 34-vjeçar me origjinë shqiptare është vënë nën prangat e policisë italiane pasi  joshte fëmijët dhe u zhvaste para duke i kërcënuar se do...

Jepen detaje,rrëmbyen biznesmenin italian dhe e shitën tek një grup afër Al Kaedës

Dy shqiptarë të quajtur Fredi Frrokaj dhe Olsi Mitraj, përkatësisht 43 dhe 41 vjeç, kanë rënë në prangat e policisë italiane. Bashkë me ta, është...

Policia italiane do të vijë drejt Tiranës për të ndjekur hetimet në lidhje me zhdukjen e biznesmenit italian

Javën e ardhshme policia italiane do të udhëtojë drejt Tiranës për të ndjekur hetimet në lidhje me zhdukjen e biznesmenit italian Davide Pekoreli. Sipas mediave...

Arrestohet i riu shqiptar, goditi me shkelma dhe shpulla bashkëshorten e tij shtatzënë

Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, i cili kishte ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij shtatzëne. Mediat italiane raportojnë se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen...

EMRI/ Kapet në Itali me qëllim ekstradimin në Shqipëri 34-vjeçari në kërkim. Çfarë ndodhi në Dibër në 2019

Finalizohet një tjetër bashkëpunim i shkëlqyer mes Interpol Tiranës dhe Interpol Romës, që çoi në lokalizimin, kapjen dhe ekstradimin e një të kërkuari për...

Latest news

- Advertisement -spot_img