- Advertisement -spot_img

TAG

policia krisma arme

LAJM I FUNDIT/ Breshëri me armë zjarri alarmojnë Fierin dhe Vlorën. Nisen disa patrulla policie

Brësheri armësh janë dëgjuar para 30 minutash në jug të vendit dhe ka alarmuar policitë e qarqeve të Fierit dhe Vlorës. Rreth orës 20:00,...

Latest news

- Advertisement -spot_img