- Advertisement -spot_img

TAG

Policia Kufitare

Në tentativë për të kaluar në Rinas me test të falsifikuar, procedohen 6 persona

Vijon puna nga ana e Policisë Kufitare, për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Procedohen penalisht 9 shtetas, nga këta 6 për tentativë të kalimit të...

I dënuar për shfrytëzim prostitucioni në Itali, arrestohet 42-vjeçari shqiptar në Rinas

Rinas Falë intensifikimit të kontrolleve dhe shkëmbimit në kohë reale të informacionit mes Policisë Kufitare të Rinasit dhe Interpol Tiranës është vënë në pranga një...

Latest news

- Advertisement -spot_img