- Advertisement -spot_img

TAG

Policia

Emigrantët sirianë kishin humbur rrugën, policia shpëton babë e bijë, 27 dhe 11 vjeç

Korçë Policia Kufitare në bashkëpunim me shërbimet FRONTEX-it, Komisariatet e Policisë Devoll dhe Korçë, ju vijnë në ndihmë dy shtetasve të huaj të cilët kishin...

Plagosja e dy personave në Tiranë, policia sekuestron mjetin e autorit të dyshuar

Tiranë Bien në prangat e Policisë 3 shtetas, dy prej tyre të shpallur në kërkim kombëtar, për vepra të ndryshme penale. Në vijim të punës për...

Mori kallashnikovin për t’i qëlluar fqinjit, policia parandalon vrasjen

Fier / Policia parandalon përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti me pasoja të rënda për jetën. Reagimi i menjëhershëm dhe profesional i Policisë ka bërë...

I vodhi një vajze bizhuteri, para dhe tre celularë, 22-vjeçari nuk ia hedh paq

Policia e Lezhës njofton se ka vënë në pranga një 22-vjeç të identifikuar si Xhulio Berisha, pasi dyshohet se i ka vjedhur shtetases V....

Policia jep detaje nga plagosja dhe kapja e 52-vjeçarit shkodran: Rrethuam stanin ku ishte fshehur

Në vijim të punës për kapjen e personave të shpallur në kërkim me rrezikshmëri të lartë shoqërore në fushën e krimeve ndaj personit, strukturat...

E FUNDIT/ Sekuestrohet një sasi tjetër kokaine në Portin e Durrësit

Policia e Shtetit njofton se ka sekuestruar ditën e sotme një sasi tjetër të dyshuar si kokainë në Portin e Durrësit, në një aksion...

Aksident i rëndë/ Makina me shpejtësi të frikshme përmbyset në rrugë

Një automjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë është përmbysur. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Ksamil-Sarandë. Mësohet se drejtuesi i automjetit “Ford Fiesta” ka...

Përplasje të dhunshme me policinë gjatë protestave, tre të vdekur dhe qindra të plagosur

Protestat mbi mungesën e ujit në pjesën jugperëndimore të Iranit të prekur nga thatësira, duket se janë përhapur tashmë në më shumë qytete, duke...

Kryenin manovra të rrezikshme në rrugë, policia arreston 3 shoferë, vendosen mbi 2200 gjoba

Policia ka arrestuar në flagrancë 3 drejtues mjetesh, të cilët ishin në gjendje të dehur dhe kryenin manovra të rrezikshme në rrugë. Në pranga është...

E rëndë! 55-vjeçari gjendet i vdekur që prej dy ditësh në tualet

Kujtim Metushi është gjetur i vdekur mbrëmjen e sotme në shtëpinë e tij në Lezhë, konkretisht në banjo. I ndjeri kishte humbur jetën rreth dy...

Latest news

- Advertisement -spot_img