- Advertisement -spot_img

TAG

"Pop Art"

Nga arrestimi deri tek dashuria pasionante, Arilena Ara dhe Noizy publikojnë duetin e zjarrtë

Dyshja më e përfolur për momentin ka ardhur fuqishëm me një bashkëpunim ndryshe nga seç jemi mësuar të dëgjojmë e shohim në tregun shqiptar. Arilena...

Plot ngjyra, Arilena Ara paralajmëron publikimin e albumit të saj të parë

Arilena Ara ka surprizuar fansat e saj pasditen e sotme me një lajm fantastik. Ajo ka njoftuar në rrjetin e saj social Instagram se albumi...

Latest news

- Advertisement -spot_img