- Advertisement -spot_img

TAG

presidence

Zbarkojnë në Kosovë Matthew Palmer dhe Miroslav Lajçak

Zëvendës Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit për Evropën, Matthew Palmer dhe i dërguari i posaçëm i Bashkimit Evropian për bisedimet Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, filluan...

SONDAZHI VJETOR/ Donald Trump më i preferuari për amerikanët

Presidenti Trump është votuar si njeriu më i pëlqyer në Amerikë, në sondazhin vjetor të Gallup të publikuar të marten, duke hedhur poshtë fitoren...

Latest news

- Advertisement -spot_img