- Advertisement -spot_img

TAG

president biden trump

Nevada vendos fituesin, 6 votat elektorale që i duhen Biden për t’u shpallur zyrtarisht president

Nevada është shteti qe mban peng shpalljen e fitores nga Joe Biden, të cilit i duhen dhe 6 vota elektrorale, që të mund të...

Latest news

- Advertisement -spot_img