- Advertisement -spot_img

TAG

Prince Harry

“Për bashkëshortin dhe djalin që më bëjnë zemrën të pompojë”, Meghan publikon librin e parë

Dukesha e Sussex, Meghan ka publikuar së fundmi librin e saj për fëmijë, të cilin ia kushton bashkëshortit të saj, Princit Harry dhe djalit...

Nuk do t’ju besohet se cilat ishin fjalët e para të Archie-t

Një dokumentar i princit Harry me moderatoren Oprah Winfrey që mbështet personat që kanë probleme me shëndetin mendor, është duke u publikuar. Në këtë dokumetar...

Pas jetës së re larg titujve mbretëror/ Princ Harry ka tashmë një punë të re

Princ Harry dhe Meghan Markle hoqën dorë me vullnet të plotë nga titujt mbretërorë, për të nisur një jetë të re larg Mbretërisë dhe...

Meghan Markle : Tre ditë para dasmës sonë, ne u martuam

Princi Harry dhe Meghan Markle kanë pranuar se dasma e fshehtë që u përshkrua nga dukesha e Sussex-it në intervistën për Oprah Winfrey nuk...

Latest news

- Advertisement -spot_img