- Advertisement -spot_img

TAG

princesha Geraldine

Princ Leka publikon foton e ëmbël me vajzën e tij duke pushuar në Gjirin e Lalëzit

Princ Leka së bashku me bashkëshorten dhe vajzën e tyre të vogël po kalojnë pushimet në Gjirin e Lalëzit. Çifti për herë të parë po...

Latest news

- Advertisement -spot_img