- Advertisement -spot_img

TAG

princi britanik

Familja mbretërore merr një tjetër “shuplakë”, princi britanik akuzohet për abuzim seksual

Ndodhia e fundit e bërë publike në mediat e huaja ka tronditur familjen mbretërore. Një grua ka pretenduar se është përdorur për qëllime seksuale dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img