- Advertisement -spot_img

TAG

probleme kardiake

Ardian Çapja dërgohet me urgjencë në spital

TIRANË Një ditë pas arrestimit të tij në Elbasan, Ardjan Çapja është dërguar me urgjencë në QSUT. Ai ka shfaqur probleme me zemrën dhe aktualisht...

Latest news

- Advertisement -spot_img