- Advertisement -spot_img

TAG

probleme shëndetësore

Ish-mjeku i Obamës trondit me deklaratën e tij: Biden me probleme të rënda shëndetësore, do të përkeqësohet

Kongresisti Ronny Jackson, që ka shërbyer si mjek në Shtëpinë e Bardhë gjatë presidencës së Barack Obama dhe Donald Trump, parashikon që Joe Biden...

Nëse nuk i lani shpesh çarçafët mund të keni disa probleme me shëndetin!

Një pjesë e madhe e jetës tonë kalon në shtrat. Dhe ndërsa flemë, materialet e mbetura si vaji, qelizat e lëkurës dhe papastërtitë, mbesin...

Latest news

- Advertisement -spot_img