- Advertisement -spot_img

TAG

profesoresha

5 ditë pas humbjes së bashkëshortit / Covid 19 i merr jetën dhe profesoreshës

Është ndarë nga jeta pedagogia e Fakultetit Ekonomik të Tiranës Vjollca Karapici (Ibrahimi). Lajmi bëhet i ditur nga familja e saj, por edhe kolegë...

Latest news

- Advertisement -spot_img