- Advertisement -spot_img

TAG

Psoja psikike

Covid prek trurin e njeriut/Ja si i shpjegojnë studjuesit pasojat psikike

Frikërat, depresioni dhe pagjumësia janë pasojat më të shpeshta afatgjatë të sëmundjes COVID-19, thotë një studim i ri i realizuar Universiteti i Oksfordit. Rreth...

Latest news

- Advertisement -spot_img