- Advertisement -spot_img

TAG

puka

Përfundon procesi i numërimit në Pukë,ja cila parti u shpall fituese

Në zgjedhjet e 25 Prillit, Puka ka votuar Partinë Socialiste. Në këtë qytet ka përfunduar numërimi i 20 kutive të votimit dhe PS ka...

Ndahet nga jeta pas infektimit me Covid ish-kryebashkiaku i Pukës

Beqir Arifaj, ish-kryebashkiaku i Pukës, mësohet të ketë humbur jetën mëngjesin e sotëm pas infektimit me Covid-19. Megjithëse tamponi i kishte dalë negativ, ai kishte...

Latest news

- Advertisement -spot_img