- Advertisement -spot_img

TAG

punetore miniere

Mendohet se shoferin e zuri gjumi në timon, autobusi bie në greminë, humbin jetën 27 persona

Të paktën 27 persona , shumica e tyre punëtorë minierash, u vranë të premten kur autobusi që i transportonte doli nga rruga dhe ra...

Dalin nga miniera trupat e pa jetë të dy punëtorëve dhe inxhinierit. Emrat

Tre punëtorët e bllokuar në minierën miniera “Balgjaj”, njësia Administrative Selishtë, një natë janë nxjerrë të pajetë në orët e para të mëngjesit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img