- Advertisement -spot_img

TAG

qytet erresire

Zhytet në errësirë totale/ Ky është qyteti që i thotë “lamtumirë” dritës së diellit për 60 ditë

  Një qytet në Alaskë do t’i “thuaj lamtumirë” dritës së diellit për dy muajt e ardhshëm. Dielli lind dhe perëndon Qyteti i vogël i...

Latest news

- Advertisement -spot_img