- Advertisement -spot_img

TAG

rama basha

Rama reagon për akuzat e kreut të PD-së: “Bashës do i harrohet emri, nami e nishani. Ka shkuar përtej çdo caku, do i përgjigjem...

Rama: Për akuzën e pashembullt të Lulëzim Bashës, e cila cënon drejtëpërdrejtë integritetin moral e profesional të mjekëve të vijës së zjarrit dhe nxit dhunë...

Latest news

- Advertisement -spot_img