- Advertisement -spot_img

TAG

rama covid

Rama paralajmëron masa të tjera shtërnguese

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar gjatë një bashkëbisedimi me studentët në portalin studentor se ky dimër do të jetë i vështirë nga pikëpamja shëndetësore,...

Rritja alarmante e shifrave/ Rama njofton 3 masat e rëndësishme

Kryeministri Edi Rama tha se nuk do të tolerohen më asnjë biznese që nuk respekton protokollin e sigurisë dhe përveç gjobave do të aplikohet...

Latest news

- Advertisement -spot_img