- Advertisement -spot_img

TAG

reklama

Qyteti i parë në botë, Amsterdami ndalon reklamat e këtij lloji

Amsterdami vendosi të jetë qyteti i parë në botë që ndalon reklamat nga kompanitë e karburanteve fosile dhe aviacionit në një përpjekje për të...

Latest news

- Advertisement -spot_img