- Advertisement -spot_img

TAG

reklame

Pas akuzave të shumta, tërhiqet nga tregu reklama virale e kompanisë së çokollatave

Kompania e çokollatave ‘Snickers’, në Spanjë ka tërhequr nga tregu një reklamë dhe ka kërkuar falje për çdo “keqkuptim që mund të jetë shkaktuar”,...

Fansat ‘ia përplasin në fytyrë’, publikojnë fotot e Ronaldos kur ishte imazh i Coca-Colas

Cristiano Ronaldo mori vëmendje të madhe në rrjetet sociale me veprimin e tij, duke i larguar shishet e Coca-Colas në konferencën për shtyp. Ylli portugez...

Latest news

- Advertisement -spot_img