- Advertisement -spot_img

TAG

Rexhep Dajip Erdogan

Erdogan reagon ndaj kryeministrit italian : Plotësisht arrogant dhe vulgar

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan e ka quajtur “plotësisht arrogant dhe vulgar” kryeministrin italian Mario Draghi, i cili e quajti atë “diktator”. Ai tha se...

Latest news

- Advertisement -spot_img