- Advertisement -spot_img

TAG

Rexhep Tajip Erdogan

Erdogan zemëron qytetarët: Kam marrë edhe dozën e tretë të vaksinës

Presidenti i Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan ka pranuar publikisht se ai ka marrë dozën e tretë të vaksinës kundër koronavirusit. “Kam marrë edhe dozën e...

Vaksinime masive, Turqia kalon në masa shtrënguese. Arsyeja

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan njoftoi disa kufizime të reja dhe mbyllje të pjesshme gjatë dy javëve të para të muajit të shenjtë Islamik...

Latest news

- Advertisement -spot_img